Ana Sayfa >> Hakkımızda >> Biz Kimiz

eren.jpg

EREN TOKGÖZ

Besteci, Sanatçı, Müzik Girişimcisi
Ahmet Beyler grubunun kurucusu, Sosyal Müzik firmasının kurucu ortağı.


Ankara Atatürk Anadolu Lisesi ve ODTÜ İşletme mezunu Eren, 15 yıllık kurumsal IT ve bankacılık tecrübesinden sonra kariyer değiştirerek hayali olan müziği tek işine dönüştürdü. 2016 yılından bugüne Ahmet Beyler’in yanı sıra, Sosyal müzik çatısı altında film müziği, reklam müziği, kolektif şirket şarkıları besteliyor, seslendiriyor ve online / yüz yüze doğaçlama müzik atölyeleri düzenliyor.

Öne çıkan eserleri ve başarıları:

2020 Anneler Günü viral Instagram hiti “Annemin Süper Güçleri Var
2016 - 2022 Ford Otosan, Brisa, Sabancı Holding, Unilever, Gratis, Turkcell’in de aralarında bulunduğu pek çok firma için şirket şarkıları ve reklam müzikleri üretimi
2020 - 2022 @sosyalmuzikyapiyoruz hesabından yayınlanan 40’ın üzerinde kolektif şarkı ve klip
2018 Zeynep Casalini ile “Aşk Yayıcam” single’ı (Ahmet Beyler ile)
2018 Bebek Geliyorum Demez ve Ev Kira Semt Bizim film müzikleri (Emre Çakar ile)
2017 Zeytinli Rock Fest, Babylon, If performansları (Ahmet Beyler ile)
2016 Sosyal Müzik marka tescilinin alınması
2015 Hayat Nerde albümü, tekliler, klipler (Ahmet Beyler ile)
2010 Jack Daniel's beste yarışması 1.’si / rock / Indie listelerinin 1 numarası, hit single “Osman
2001 Halıcı Midi beste yarışması 3.’sü “Fikirler
1998 IAA Reklam yarışması, en iyi reklam müziği


Daha fazla bilgi için: www.erentokgoz.com

dilara.jpg

NUR DİLARA GÜL

Semaver Kumpanya Tiyatro Okulu ve Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunu. Okan Koleji, Armada Okullar ve Anakent Koleji’nde drama eğitimeni olarak çalıştı. Halen İstanbul Drama Sanat Akademisi’nde Drama, tiyatro eğitmenliğine devam etmekte. Sahne Hal Tiyatrosu ‘CADILAR’; Kadıköy Theatron Prodüksiyonu ‘OFSAYT’ ve son yılların sükse yapan oyunlarından Laçin Ceylan’ın yönettiği Çıplak Vatandaşlar oyunlarında oynadı.

evren.jpg

EVREN ÖZKAN

Bursa U.H. Anadolu Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünü bitirdi. Lise eğitimi boyunca okul ve gençlik korolarında ve okul müzik gruplarında gitar çaldı, solistlik yaptı, gençlik korosunda şarkı söyledi. Üniversite yıllarında kurdukları müzik topluluğunda 4 yıl şarkı söyledi, konserler verdi. Soprano Günay Acar’dan ses ve şan teknikleri dersleri aldı, Kadıköy Belediyesi Şan Topluluğu konserlerinde şan eserleri seslendirdi. Orff Schulwerk eğitimleri alarak müzikte Orff yaklaşımını öğrendi. Başkent Üniversitesi Müzikle Terapi eğitimini tamamladı. Halen okul öncesi öğretmenleri pedagoji seminerlerinde müzik, hareket, nefes, şan ve dans odaklı atölyeler ve eğitimler veriyor. Gitar, ukulele, flüt, bendir ve perküsyon enstrümanlarını çalıyor. 2021 yılında Sosyal Müzik ekibine dahil oldu. Ekiple birlikte gündemi takip eden sosyal medya içerikleri üretiyor, farklı kurumlar için atölyeler düzenliyor.

burcu.jpg

BURCU GİRGİN GÜRER

04 Ocak 1987’de İstanbul Beşiktaş’ta doğdu. Profesyonel olarak seslendirme, dublaj ve oyunculuk yapıyor, uzun yıllardır şan çalışıyor. Amazon Audible’da üç sesli kitabı, Youtube’da bir çocuk kanalı için yaptığı çocuk şarkıları ve yurt dışına yaptığı farklı çocuk şarkıları projeleri bulunuyor.

merve.jpg

MERVE ÖRENEL

Çocukluğundan beri müzikle iç içe büyüdü. Okurken de çalışırken de çeşitli orkestra ve gruplarla şarkı söyledi. Şu anda kendi grubunda ve Sosyal Müzik ekibi ile birlikte şarkı söyleme devam ediyor.

emrah.png

EMRAH ÖZKAYA

Emrah’ın müzikle yolculuğu henüz emeklerken tencere tava gibi bilumum mutfak alet edevatlarıyla gürültü yapmak şeklinde başlamıştır.  Yıllar içinde önce mandolin daha sonra gitarı keşfederek ev ahalisini ve de komşuları rahatsız etme seanslarını daha enstrümantal bir kanala taşıyan Emrah, Datça’da bir havuz partisinde kendisine uzatılan mikrofonu kapıp sesinin de bir enstrüman olabileceğini farketmiştir. Üniversite yıllarında Pera Güzel Sanatlar Merkezinde aldığı şan derslerini Taksim’in güzide mekanlarından Açık Sahnede alternatif rock grubu Böcek’in solistliğini yaparak gürültülü bir şekilde uygulamaya koymuştur. Yıllar içinde dahil olduğu çeşitli cover grup projeleriyle ve kişisel koleksiyonu için yaptığı bestelerle müzikten kopmayıp en nihayetinde müziği sosyal amaçlarla paylaşmaya karar vermiş ve 2021 yılında Sosyal Müzik ekibine dahil olmuştur. Ekibin yurt dışı ayağını temsil etmekte ve uluslararası katılımcılara yönelik İngilizce yapılan atölyelerde başı çekmektedir.