Ana Sayfa >> Hakkımızda >> Biz Kimiz

AhmetBeylerBand-ErenTokgoz.png

EREN TOKGÖZ

Besteci - Söz Yazarı. Sanatçı. Prodüktör.

Ankara Atatürk Anadolu Lisesi ve ODTÜ İşletme mezunu Eren 15 yıllık kurumsal IT ve bankacılık tecrübesinden sonra kariyer değiştirerek ortaokuldan beri hayalini kurduğu müzisyenliği tek işi olarak yapmaya başladı. 30 yıllık müzik hayatında kurduğu pek çok grubun sonuncu olan Ahmet Beyler, yolculuğuna halen devam ediyor. 2010 yılı Jack Daniel's beste yarışmasına söz - müziği kendisine ait olan Osman parçasıyla grubu ile 1. oldu. 2002 yılında Halıcı Midi beste yarışmasında söz - müziği kendisine ait olan Fikirler parçası ile 3. oldu. 2016 yılından beri Emre ile ortak olarak Sosyal Müzik ve jingle - film müzikleri - albüm prodüksiyonu yapıyor. Tüm ödülleri ve işleri için: www.erentokgoz.com

emre.jpg

EMRE ÇAKAR

Müzisyen. Prodüktör. Yönetmen.

İzmir Amerikan Koleji ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu Emre, 2006 yılından beri reklam müziği ve film müziği yapmaktadır. 8 yaşından beri müzikle ilgilenen Emre, Türkiye’de düzenlenen bir çok müzik yarışmasında katıldığı gruplarla birlikte ödüller kazanmış, bunun yanı sıra International Advertising Association yarışmasından ekibiyle birlikte ikincilik, Apple iCan yarışmasından da fotoğrafçılık kategorisinde bireysel olarak birincilik kazanmıştır. 2007 yılında, bestelediği bir şarkı İzmir Senfoni Orkestrası tarafından Fuar Açıkhava’da icra edilmiştir. Çeşitli grupların prodüktörlüğünü yapan Emre, aynı zamanda klip yönetmenliği de yapmaktadır. 2016 yılından beri Eren ile ortak olarak Sosyal Müzik ve jingle - film müzikleri - albüm prodüksiyonu yapan Emre, ITU Miam’da Ses Mühendisliği ve Tasarımı yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

WhatsApp Image 2021-02-17 at 13.29.26.jp

ELİF ÖZSÜT

Senarist. Yönetmen. Oyuncu

Sabancı Üniversitesi’nin ardından Milano Katolik Üniversitesi’nde Medya Prodüksiyonu yüksek lisansı yaptı. Şahika Tekand Studio Oyuncuları’nı bitirdi. Açık Pencere, Cadılar, Yamyamlar ve Ofsayt oyunlarında yazar, yönetmen, oyuncu ve yapımcı olarak yer aldı. 2015 yılında ortakları ile birlikte Kadıköy Theatron’u kurdu.

Torino merkezli Stefilm ve Ekip Film’de prodüksiyon sorumlusu, senarist ve yönetmen olarak çalıştı. “Sen Çal Kapımı”, “Dolunay”, “Rüzgar’ın Kalbi” gibi dizilerde senarist olarak çalıştı. Kuledibi senaryo ekibinin üyesi olarak senaristliğe devam etmektedir.

WhatsApp Image 2021-02-14 at 20.58.04.jp

NUR DİLARA GÜL

Oyuncu . Tiyatro - Drama Eğitmeni

Semaver Kumpanya Tiyatro Okulu ve Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunu. Okan Koleji, Armada Okullar ve Anakent Koleji’nde drama eğitimeni olarak çalıştı. Halen İstanbul Drama Sanat Akademisi’nde Drama, tiyatro eğitmenliğine devam etmekte. Sahne Hal Tiyatrosu ‘CADILAR’; Kadıköy Theatron Prodüksiyonu ‘OFSAYT’ ve son yılların sükse yapan oyunlarından Laçin Ceylan’ın yönettiği Çıplak Vatandaşlar oyunlarında oynadı.