top of page

Kapsayıcılık Festivali'nin Konuğuyduk

Enhancer-Müşterek Projesi kapsamında düzenlenen ‘Kapsayıcı Girişimcilik Festivali’ne konuk olduk.


Türkçe ve Arapça konuşan sevgili atölye katılımcılarımız ile ‘Kapsayıcılık’ şarkımızı besteledik❤️
Festivali düzenleyen Türkiye Sosyal Girişim Ağı (@sosyalgirisimtr) ise atölyemizi şu şekilde duyurdu:

Sosyal Müzik’in Kurucusu Eren Tokgöz, "Kolektif Şarkılar Atölyesi" ile Kapsayıcı Girişimcilik Festivali'nde!

Bir arada yaşayabilmeyi, farklılıklara saygıyı ve kapsayıcılığı hakettiği coşku ve mutlulukla kutlamak isteyen herkesi online Kapsayıcı Girişimcilik Festivali’ne katılmaya davet ediyoruz.

🎉14 Kasım 14.00’da gerçekleştireceğimiz Kapsayıcı Girişimcilik Festivali'nde sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.

Takvimlerinizi işaretleyin, meslektaşlarınızı ve arkadaşlarınızı davet edin ve bu günü hep birlikte kutlayalım. 🌍❤️

*Festivalde Türkçe-Arapça çeviri yapılacaktır.

Müşterek Projesi, Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Uluslararası Göç Politikaları Geliştirme Merkezi (ICMPD) tarafından, T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü koordinasyonuyla yürütülen ENHANCER Projesi kapsamında uygulanmaktadır.

Proje, Sosyal İnovasyon İnisiyatifi Derneği çatısı altında Impact Hub İstanbul ve Impact Hub Ankara, TSGA, İstasyon TEDÜ (TED Üniversitesi), ASHOKA Türkiye ve Koç Üniversitesi Sosyal Etki Forumu (KUSİF) tarafından uygulanıyor.

Vehbi Koç Vakfı, Sürdürülebilir Kalkınma İçin Yenilikçi Çözümler Derneği (Gelecek Daha Net) ve Stichting SPARK Türkiye proje iştirakçileri/ destekleyicileri arasında yer alıyor.Commentaires


bottom of page