top of page

Yazıhane ile Güçlerimizi Birleştirdik

Güncelleme tarihi: 20 Ara 2021


Müziklerini yaptığımız romantik hamilelik komedisi "Bebek Geliyorum Demez"in yaratıcıları, ekibimizden kurulu Ahmet Beyler'in Zeynep Casalini ile düetleri "Aşk Yayıcam Valla" ve "Dostum" kliplerinin film ekibi, kurucusu oldukları Yazıhane dijital reklam ajansı ile Sosyal Müzik arasında muhteşem bir işbirliğine imza attı.

Bundan sonraki tüm Sosyal Müzik projelerinde videolar Yazıhane'ye emanet.

Yazıhane kendini şu şekilde anlatıyor:


"Yazıhane, kendini konseptlerle sınırlamadan, hikayesi olan özgün projeler üreten ve bu projeler hedefine ulaşıncaya dek bütün kreatif ve yaratım yükünü üstlenen bir dijital reklam ajansıdır.

Farklı disiplinlerde uzmanlaşmış yenilikçi bir ekip olarak dijital dünyanın ve hedef kitlelerin değişen dinamiklerini yakından takip etmeyi ilke edindik.


Bu yolda, 2011 yılından bu yana kendimizi sürekli geliştirerek ve güncelleyerek TV reklamları, tanıtım filmleri, sosyal medya hesap yönetimleri, dijital pazarlama stratejileri, metin, video ve tasarım içerik üretimleri gibi farklı bir çok dalda bir çok projeye imza atarak üretmeye ve yaratıcı fikirleri hayata geçirmeye devam ediyoruz."


Hepimize hayırlı olmasını diyoruz, birlikte nice projelere!


Comments


bottom of page